061 6587000, 064 8690803info@gimnazijaplus.edu.rs

Poseta „Starom DIF-u“

Učenici su, sa profesorom fizičkog vaspitanja, posetili „Stari DIF“- zgradu podignutu za potrebe Sokolskog društva, koja danas predstavlja spomenik kulture. Nekoliko partija stonog tenisa je podstaklo takmičarski duh i ovakva druženja će se svakako nastaviti.

U poseti Muzeju Vuka i Dositeja

Učenici su sa profesorkom srpskog jezika i književnosti bili u poseti Muzeju Vuka i Dositeja kroz koji ih je vodio kustos muzeja.

Radionica „Fotosinteza i respiracija“ u Centru za promociju nauke

Naši učenici su učestvovali u radionici „Fotosinteza i respiracija“ u Centru za promociju nauke.

Muzej savremene umetnosti

Poseta Muzeju savremene umetnosti je bila zanimljiva i zabavna.

Šta nam donosi četvrta industrijska revolucija

Gost Gimnazije plus je bio Kosta Živanović, asistent na Fakultetu za inženjerski menadžment i stipendista Kembridža. Učenici su saznali koje nas novine očekuju u neposrednoj budućnosti, u okviru četvrte industrijske revolucije. Posebno ineresantan je bio deo izlaganja o primeni veštačke inteligencije u svakodnevnom životu i uticaju veštačke inteligencije na formiranje novih zanimanja i radnih mesta....