061 6587000, 064 8690803info@gimnazijaplus.rs

Drinkini dani nauke

Danas su naši gimnayijalci posetili drugare u OŠ „Drinka Pavlović“ povodom „Drinkinih dana nauke“

Neki to vole vruće

Učenici, roditelji i nastavnici su uživali u mjuziklu „Neki to vole vruće“ Pozorišta na Terazijama.

Lep dan za obilazak galerija

Nastavnica likovne kulture, Nataša Janković, je povela gimnazijalce u obilazak galerija u centru grada. Uživali su u lepom vremenu i obišli Galeriju KCB, Galeriju ULUS i Nacionalnu Galeriju.

Centar za promociju nauke – Krugovi koji se dodiruju

Učenici naše Gimnazije su u ponedeljak, 14.5.2018. godine sa nastavnicom matematike Milicom Vajukić Petrović posetili Naučni klub Centra za promociju nauke gde su učestvovali u radionici Krugovi koji se dodiruju. Radionica  je organizovana u okviru najveće nacionalne naučno-popularne manifestacije, M3 – Maj mesec matematike, koju Centar za promociju nauke, u saradnji sa Matematičkim institutom SANU...

Umetnost iz dva ugla

Danas su naši učenici umetnost posmatrali u Univerzitetskoj biblioteci Svetozar Marković, a zatim i stvarali u prirodi Tašmajdanskog parka.