061 6587000, 064 8690803info@gimnazijaplus.rs

Gradski zavod za javno zdravlje – Laboratorija za humanu ekologiju

Danas smo saznali kako se ispituje voda, namirnice, vazduh i životna sredina i koji su faktori rizika po zdravlje ljudi.

Poseta RTS galeriji

U RTS galeriji naši ućenici su imali priliku da i sami budu u ulozi umetnika.

Spirale i zečevi

Koja je veza između zečeva i spirala? Da li ananas i atinski Partenon imaju nešto zajedničko? Kako se može uočiti rešenje jedne kvadratne jednačine u suncokretu ili šišarci? Da li je naše telo iracionalno? A kreditna kartica? Koliko smo zlatni mi i svet u kome živimo? Učenici naše gimnazije su, zajedno sa roditeljima, na časovima...

Muzej nauke i tehnike

U Muzeju nauke i tehnike učenici su videli kako je tehnološki razvoj uticao na svakodnevni život ljudi u Srbiji krajem IX i u prvoj polovini XX veka.

Beogradske galerije

Obilazak galerije Kulturnog centra, Haos galerije i galerije ULUS sa nastavnicom likovne kulture.